strzałka do góry

Aktualności

Dodano: 2018-07-02

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Partners Sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Partners sp. z o.o. dołączyła do grona firm wyróżnionych Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej!

Dlaczego to takie ważne?

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej potwierdza wiarygodność naszej firmy jako kontrahenta. Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentownościzdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Tylko 1% firm na rynku znajduje się

w elitarnym gronie wyróżnionych

Bisnode Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej!

Wyróżnienie wydawane jest przez europejskiego pioniera w zakresie analizy i wykorzystania danych, Bisnode Polska.


Dodano: 2018-02-02

PartnersPol Group podczas V edycji targów Trans Poland

8-10 listopada 2017 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie, odbyła się V edycja Targów Trans Poland, w których PartnersPol Group był jednym z wystawców. 


Dodano: 2018-02-02

Wspieramy !

Wspieramy i zachęcamy do wspierania

SCHRONISKA NA PALUCHU ! 
 


Dodano: 2018-02-02

Nowa usługa!

Myjnia oraz serwis palet i pojemników plastikowych.

Nowoczesny tunel myjący pozwala osiągnąć maksymalną wydajność 180 palet/h przy zminimalizowanym zużyciu wody, detergentów i energii. Pełna dokumetacja potwierdzająca mycie pojemników / palet zgodnie z wymaganymi warunkami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce oraz własnym ośrodkom logistycznym, Grupa PartnersPol oferuje kompleksową usługę przy zachowaniu standardów jakości na najwyższym poziomie. Usługa obejmuje również transport brudnych komponentów od klienta, mycie, klasyfikację, magazynowanie oraz transport czystych palet do klienta. Poza specjalistycznym, ekologicznym myciem oferujemy również serwis pojemników i palet welokrownego użytku.

Więcej na stronie w zakładce "myjnia".


Dodano: 2017-01-17

Drugie miejsce w rozgrywkach piłkarskich Ligi Biznesu!

Aby zobaczyć pasjonujące rozgrywki wcale nie trzeba było jechać na europejskie stadiony, bowiem z równie intensywnym zaangażowaniem co zawodnicy znanych klubów, gole strzelali pracownicy firmy Partners i PartnersPol Group! Zespół zdobył drugie miejsce w rozgrywkach piłkarskich Ligi Biznesu! Gratulacje!


Dodano: 2016-10-20

TransPoland 2016 - IV Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie

8- 10 listopada 2016 roku w hali EXPO XXI w Warszawie odbędzie się IV edycja największego w tej części Europy wydarzenia w branży TSL – Targi TransPoland, w których Partnerspol Group będzie jednym z wystawców.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland 2016, to spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem.  Swoje produkty i rozwiązania prezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; logistyki, transportu (kolejowego, drogowego, morskiego, lotniczego); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

Więcej informacji na stronie:http://trans-poland.pl 

 

 

 

 


Dodano: 2016-05-15

Certyfikat Złoty Płatnik 2015

Po raz kolejny Partners Sp.zo.o. została laureatem Plabiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, świadczace o rzetelności firmy. W praktyce  oznacza to, że  jesteśmy liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku i dołączyliśmy do elitarnego grona polecanych  i solidnych  kontrahentów.

 


Dodano: 2016-04-10

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

PartnersPol Group Sp.zo.o.znalazła się  w prestiżowym gronie firm z Polski , które  mogą pochwalić się CertyfikatemWiarygodności Biznesowej -nadawanym przez  Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Bisnode D&B Polska.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest wizytówką  firmy. Świadczy o doskonałej  kondycji finansowej i bardzo dobrze wypracowanych  zwyczajach płatniczych.Jest to sygnał dla obecnych, jak i potencjanych  kontrahentów , że PartnersPol Group jest godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

 


Dodano: 2016-03-28

Certyfikaty Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnego z normą ISO 14001:2004

W lutym bieżącego roku przystąpiliśmy do recertyfikacji Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnego z normą ISO 14001:2004 w zakresie realizacji projektów logistycznych, magazynowania, co-packingu oraz transportu krajowego i międzynarodowego. Po raz kolejny, ważność certyfikatów w firmie Partners i PartnersPol Group została przedłużona do dnia 06.02.2019 roku.

Zobacz certyfikaty 


Dodano: 2016-03-15

XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych

W dniach 27-28 lutego 2016 r. w Wałbrzychu, odbyły się XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej. Dziękujemy naszym kolegom za godne reprezentowanie firmy Partners.

Więcej szczegółów na temat Mistrzostw  


Dodano: 2016-01-15

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2016

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2016 został przyznany firmie Partnerspol Group za nienaganną opinię w Internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta.
Nasz profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie Certyfikatu - gdyż nie posiadamy negatywnych opinii w Internecie.
Certyfikat Firma Godna Zaufania wyróżnia tylko najlepsze Firmy!


Dodano: 2015-12-03

Operator Logistyczny Roku

Firma PartnersPol Group została wyróżniona w XIV edycji badania Operator Logistyczny Roku 2015. Wyróżnienie przyznano firmie za najbardziej zdywersyfikowany pakiet usług logistycznych.
Wręczenie nagrody odbyło się podczas największego w Polsce spotkania środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 3 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości.