You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Co-packing

Współpraca z PartnersPol Group oznacza dla Państwa wsparcie w obszarze konfekcjonowania, przepakowywania oraz innych usług dodanych w magazynie. Nasze usługi, to także gwarancja optymalizacji kosztów. Działamy sprawnie oraz terminowo, co oznacza pewność, że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Oferujemy także niezwykle szeroki zakres czynności, które jesteśmy w stanie podjąć w ramach usług co-packingu. Są to:

  • pakowanie produktów – półautomatyczne lub ręczne (w zależności od rodzaju towaru);
  • pakowanie, przepakowywanie produktów przeprowadzane przez w pełni wykwalifikowana i wyszkoloną załogę;
  • profesjonalne etykietowanie

Oprócz tego, wybierając współpracę z PartnersPol Group zyskują Państwo pewność, iż wszystkie powyższe czynności będą wykonywane w doskonale do tego celu przygotowanych warunkach higieniczno-sanitarnych. Odpowiadają one obowiązującym, europejskim standardom. Potwierdzają to uzyskane przez naszą firmę certyfikaty oraz świadectwa:

  • ISO (9001:2008, 14001:2004),
  • HACCP,
  • IFS LOGISTICS,
  • świadectwo AEO (Authorised Economic Operator).

Pragniemy podkreślić, że wszystkie zlecone nam zadania realizujemy we własnych obiektach, dzięki czemu naszą ofertę współpracy wyróżnia także konkurencyjna cena. Umożliwia nam to również zachowanie pełnej elastyczności działania oraz zdolności reagowania na zamówienia produkcyjne. Jeżeli jednak istnieje taka potrzeba, jesteśmy przygotowani do tego, by usługi w ramach konfekcjonowania i co-packingu realizować u Klienta.

Płynna realizacja zleceń

Posiadamy doświadczony i wyszkolony personel, który specjalizuje się w etykietowaniu i kompletowaniu zestawów promocyjnych (konfekcjonowanie). Pakowanie wszystkich produktów odbywa się ręcznie lub automatycznie w zależności od właściwości towarów. Realizacja usługi może odbywać się w naszej siedzibie produkcyjnej lub w siedzibie produkcyjnej Klienta przy zaangażowaniu naszego personelu. Wykazujemy również elastyczność w stosunku do zmian planów produkcyjnych Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji stałych i sezonowych zamówień składanych przez koncerny międzynarodowe.


PartnersPol Group Sp. z o.o. - tel: +48 22 310 98 00
Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa