strzałka do góry

Usługi / Co-packing

Współpraca z PartnersPol Group oznacza wsparcie w obszarze konfekcjonowania, przepakowywania oraz innych usług dodanych w magazynie. Nasze usługi, to także gwarancja optymalizacji kosztów. Działamy sprawnie oraz terminowo, co oznacza pewność, że powierzone nam zlecenia zostaną wykonane zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Oferujemy szeroki zakres czynności, które jesteśmy w stanie podjąć w ramach usług co-packingu:

  • pakowanie produktów – półautomatyczne lub ręczne (w zależności od rodzaju towaru i oczekiwań Klienta);
  • pakowanie, przepakowywanie produktów przeprowadzane przez w pełni wykwalifikowaną i wyszkoloną załogę;
  • profesjonalne etykietowanie.
  • Wypełnianie standów promocyjnych oraz doradztwo w projektowaniu standów, przez opracowanie zatowarowania zgodnego z zasadami merchandisingu, pośrednictwo w zakupie standów aż do spakowania produktu finalnego i dostarczenia we wskazane przez klienta miejsce

Wybierając współpracę z PartnersPol Group zyskują Państwo pewność, iż wszystkie powyższe czynności będą wykonywane w odpowiednich warunkach higieniczno-sanitarnych. Spełniają  one obowiązujące europejskie standardy, co  potwierdzają uzyskane przez naszą firmę liczne certyfikaty i świadectwa.

 

 

W kampaniach sezonowych zatrudniamy niemal 2400 współpracowników zaangażowanych w działalność co-packingu. Posiadamy doświadczony i wyszkolony personel, który specjalizuje się w etykietowaniu i kompletowaniu zestawów promocyjnych (konfekcjonowanie). Pakowanie wszystkich produktów odbywa się ręcznie lub automatycznie w zależności od właściwości towarów i oczekiwań Klienta.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie zlecone nam zadania realizujemy we własnych obiektach, dzięki czemu naszą ofertę współpracy wyróżnia konkurencyjna cena. Umożliwia nam to również zachowanie pełnej elastyczności działania oraz zdolności reagowania na zamówienia produkcyjne.
Jesteśmy także przygotowani do tego, by usługi w ramach konfekcjonowania i co-packingu realizować u Klienta, jeżeli wyrażą taką potrzebę. Wykazujemy elastyczność w stosunku do zmian planów produkcyjnych Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji stałych i sezonowych zamówień składanych przez koncerny międzynarodowe.