strzałka do góry

Usługi / Spedycja / Transport krajowy


Transport krajowy realizowany przez firmę Partners to:

  • spedycja na terenie całego kraju;
  • załadunki całopojazdowe i częściowe;
  • realizacja regularnych ładunków drobnicowych w systemie "door-to-door";
  • samochody dostawcze typu: plandeka, izoterma i chłodnia;
  • elastyczność oraz minimalny czas realizacji dostaw;
  • doświadczona załoga spedytorów;
  • wieloletnia współpraca z wyselekcjonowanymi przewoźnikami;
  • indywidualne rozwiązania zgodne z potrzebami Klienta;
  • monitorowanie dostaw.

Dysponujemy  ponad 400 środkami transportu. Dzięki tak różnorodnemu  taborowi  drogowemu, sprawnej i profesjonalnej obsłudze, a także doświadczeniu w branży transportowej  gwarantujemy Klientom  bezpieczeństwo, rzetelność i terminowość dostaw. Oferujemy indywidualnie dopasowane  projekty logistyczne  dla przesyłek, które ze względu na  swe rozmiary, ciężar  lub specyfikę przewozu wymagają specjalistycznych rozwiązań. Stawki transportowe są kalkulowane i dopasowane do każdego Klienta.

Zapewniamy kompleksową organizację przewozu towarów na trasach krajowych. Obsługujemy w tym zakresie przedsiębiorstwa małe, średnie oraz duże z różnych branż. Spedycja krajowa stanowi ważną usługę w naszej ofercie, z której chętnie korzystają firmy, poszukujące pośrednia w dowozie towarów na terenie Polski. W ramach realizowanego zlecenia gwarantujemy kompleksową obsługę – od momentu odebrania przesyłki do chwili dostarczenia do odbiorcy.

Spedycja krajowa czy transport?

Realizujemy obie te usługi, przy czym spedycja krajowa obejmuje szerszy zakres działań. Transport dotyczy natomiast wyłącznie czynności ściśle związanych z przewozem towarów. Dlatego przedsiębiorstwom, które liczą na kompleksowe wsparcie w organizowaniu przewozu polecamy rozwiązanie w postaci spedycji krajowej. Wykorzystuje ona cały potencjał oferty transportu i wzbogacona jest o dodatkowe czynności, które pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Koszty zawsze ustalamy indywidualnie w oparciu o rodzaj przewożonego towaru, jego ilość, a także odległość trasy. Istotne znaczenie przy ustalaniu kosztów ma także, czy przewożony towar wymaga specjalnych warunków. Ponadto w kosztach spedycji wliczone są wszelkie kwoty związane z opłatami wymaganymi przy przewozie towarów i związanych z tym wypełnianiem formalności.