strzałka do góry
z

Usługi / Spedycja / Transport międzynarodowy


Sprawnie organizujemy przewóz towarów na terenie całej Europy. Spedycja międzynarodowa stanowi istotny element naszej oferty, który stale rozwijamy i doskonalimy. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową pomoc w dostarczeniu ładunku pod wskazany adres. W ramach spedycji międzynarodowej oferujemy szersze spektrum działań niż w przypadku transportu. Zapewniamy pełne wsparcie od momentu zgłoszenia aż do dostarczenia towaru. Spedycje zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, troszcząc się o terminowe wykonanie zleceń, jak również pełne bezpieczeństwo ładunku. Oferujemy także spedycję międzynarodową w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych. Pozwalają na to zarówno odpowiednio przygotowane pojazdy jak również kwalifikacje zawodowe i doświadczenie kierowców. Wykonywane przez nas usługi cechują także atrakcyjne ceny indywidualnie dostosowywane do zleceń.

spedycja i transport międzynarodowy 
W ramach usług transportu międzynarodowego oferujemy:

 • spedycję na terenie całej Europy;
 • załadunki całopojazdowe i częściowe;
 • „groupage” tj. kompletowanie ładunków w celu obniżenia kosztów tranzytu;
 • transport materiałów niebezpiecznych (ADR);
 • obsługę celną towarów;
 • punktualność dostaw i bezpieczeństwo przewożonego towaru;
 • indywidualną opiekę przypisanego doradcy-spedytora;
 • transporty morskie i lotnicze.

PartnersPol Group w ramach spedycji międzynarodowej realizuje załadunki całopojazdowe, częściowe, drobnicowe, specjalne oraz  dostawy ekspresowe, przede wszystkim na kierunkach: Włochy, Francja, Anglia, Grecja, Czechy, Słowacja, Węgry,  Portugalia, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Estonia, Turcja, Rosja i Bałkany. Blisko 60% zleceń rocznie stanowią  transporty na kierunku włoskim.

Spedycja międzynarodowa obejmuje takie czynności jak odbieranie przesyłki od klienta, transport do miejsca przeładunku lub do miejsca docelowego, obsługę celną i załatwienie formalności związanych z dokumentacją, dobór odpowiedniej trasy i monitorowanie przesyłki w trakcie realizacji zlecenia, dobór właściwego pojazdu z floty – odpowiadającego charakterowi towaru.

Ścisła kooperacja z operatorami logistycznymi we wszystkich powyższych  krajach oraz sieć regularnych połączeń wahadłowych, umożliwia świadczenie usług przewozowych w kompleksowy sposób. Nasi Klienci mają możliwość konsolidacji ładunków pochodzących z różnych źródeł, ich przepakowania i wysyłki we wskazane miejsce docelowe. W każdym przypadku osiągamy założone parametry czasu dostawy oraz kosztów.

Dzięki współpracy z partnerami logistycznymi wyspecjalizowanymi w transporcie morskim i lotniczym, PartnersPol Group jest w stanie zagwarantować spedycję o światowym zasięgu.

Za bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowość dostaw oraz najwyższą jakość zleceń odpowiada doświadczony zespół specjalistów dostępny 24 godz./dobę przez 7 dni w tygodniu. Bariera językowa nie stanowi dla nas problemu. Nasi spedytorzy biegle władają m.in. językiem angielskim, włoskim, rosyjskim.

Czemu warto skorzystać ze spedycji międzynarodowej?

 • oszczędność czasu – jeżeli nie są Państwo doświadczoną firmą w branży transportowej, to szereg formalności związany z przewozem towarów za granicę może wydać się przytłaczający. Konieczna jest znajomość przepisów celnych, ruchu drogowego, a także norm dotyczących ładunku i pojazdu w różnych krajach, przez które przebiega trasa tranzytu. My już tę wiedzę posiadamy i możemy sprawnie zacząć działać.
 • mniejsze wydatki – dzięki współpracy z doświadczonym spedytorem mogą Państwo liczyć na niższe ceny. Współpracujemy z wieloma firmami logistycznymi w kraju i za granicą, dzięki czemu oferujemy korzystne ceny spedycji międzynarodowej naszym klientom. Ponadto dokładnie wiemy, jakie opłaty, kiedy i gdzie należy wnieść, aby nie została naliczona żadna kara ani odsetki.
 • stała pomoc – zapewniamy stały kontakt z Klientem. Można z nami skontaktować się w każdej chwili, a otrzymają Państwo natychmiastową informację o aktualnej lokalizacji towaru.
 •