strzałka do góry
z
Usługi /

Transport międzynarodowy


Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy. Transport międzynarodowy zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, troszcząc się o terminowe wykonanie zleceń, jak również pełne bezpieczeństwo ładunku. Oferujemy także spedycję międzynarodową w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych. Pozwalają na to zarówno odpowiednio przygotowane pojazdy jak również kwalifikacje zawodowe i doświadczenie kierowców. Wykonywane przez nas usługi cechują także atrakcyjne ceny indywidualnie dostosowywane do zleceń.
 
W ramach usług transportu międzynarodowego oferujemy:

  • spedycję na terenie całej Europy;
  • załadunki całopojazdowe i częściowe;
  • „groupage” tj. kompletowanie ładunków w celu obniżenia kosztów tranzytu;
  • transport materiałów niebezpiecznych (ADR);
  • obsługę celną towarów;
  • punktualność dostaw i bezpieczeństwo przewożonego towaru;
  • indywidualną opiekę przypisanego doradcy-spedytora;
  • transporty morskie i lotnicze.

PartnersPol Group realizuje załadunki całopojazdowe, częściowe, drobnicowe, specjalne oraz dostawy ekspresowe, przede wszystkim na kierunkach: Włochy, Francja, Anglia, Grecja, Czechy, Słowacja, Węgry, Portugalia, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Estonia, Turcja, Rosja i Bałkany. Blisko 60% zleceń rocznie stanowią transporty na kierunku włoskim.

Ścisła kooperacja z operatorami logistycznymi we wszystkich powyższych krajach oraz sieć regularnych połączeń wahadłowych, umożliwia świadczenie usług przewozowych w kompleksowy sposób. Nasi Klienci mają możliwość konsolidacji ładunków pochodzących z różnych źródeł, ich przepakowania i wysyłki we wskazane miejsce docelowe. W każdym przypadku osiągamy założone parametry czasu dostawy oraz kosztów.

Dzięki współpracy z partnerami logistycznymi wyspecjalizowanymi w transporcie międzynarodowym morskim i lotniczym, PartnersPol Group jest w stanie zagwarantować spedycję o światowym zasięgu.

Za bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowość dostaw oraz najwyższą jakość zleceń odpowiada doświadczony zespół specjalistów dostępny 24 godz./dobę przez 7 dni w tygodniu w Warszawie oraz pozostałych oddziałach. Bariera językowa nie stanowi dla nas problemu. Nasi spedytorzy biegle władają m.in. językiem angielskim, włoskim, rosyjskim.